HAKKIMIZDA

MBU, Doğuş Otomotiv
Yetkili Satıcısı olarak, 1997 yılından bu güne SEAT marka araçların satış, servis ve orjinal yedek parça hizmetlerini, 2000 yılından bu güne DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) ve VDF (Volkswagen Doğuş Finans) hizmetlerini, 1991 yılından bu güne MBU Sigorta Aracılık Hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı, tecrübeli ve geniş kadrosuyla ISO 9001 standartlarında gerçekleştirmektedir.

MBU vermiş olduğu hizmetlerini Akçay Cad. NO: 62/1 – 64/B-C Gaziemir-İZMİR adresinde kurduğu 5500m2 kapalı ve 1000m2 açık alana sahip plazada sunmaktadır.

Vizyonumuz;

Uzman kadromuz ve çağımızın teknolojisi ile donatılmış birimlerimiz ile siz sayın müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en SÜRATLİ ve en GÜVENİLİR hizmeti sunmayı kendimize ilke edinerek; sektöründe müşterilerimizin ilk tercihi olmak en büyük hedefimizdir.

Misyonumuz;

Kurumsal misyonumuz, yeniliğe odaklanmış bir şirket olarak, müşterilerine ve ülkesine faydalı olan, yenilikler üretme konusundaki kararlılığını şekillendireceğini belirtmektedir. Bu açıdan firmamız sektöründe ve faaliyet alanlarında etkin yenilikler ortaya çıkarmaktadır. Bu yenilikler ve geliştirmeler ile hedef pazarlarda etkin olmak önem kazanmaktadır.